Юридичний аутсорсинг (супровід)

 

Юридичний аутсорсинг - це комплексне правове обслуговування компанії, яке може включати за бажанням замовника будь-який спектр юридичних послуг, у тому числі консультаційні, представництво інтересів, підготовку та подання документів, звітності тощо. Юридичний аутсорсинг - послуга, яка вже показала високу результативність для багатьох представників вітчизняного бізнесу і, передбачається, стане високозатребуваною у найближчому майбутньому.

 

Така діяльність, безумовно, має свої переваги, зокрема:

  • Економія ресурсів (на адміністративні розходи, робочі місця, нарахування на заробітну плату і т.ін.)
  • Комплексна підтримка компанії (можливість звернення з завданням до виконавця у будь-який момент та з будь-якого питання та отримання високопрофесійної підтримки в обумовлений строк)

 

При юридичному аутсорсингу стандартні моменти, які виникають при трудових відносинах, замовника не турбують - компанія лише ставить задачі перед виконавцем та отримує результат роботи, залишаючись при цьому у виграші. В окремих ситуаціях юридичний аутсорсинг не замінює штатного юриста, а успішно доповнює при правильному розподілі завдань.

 

Юридичний аутсорсинг здійснюється на засадах пріоритету інтересів замовника, чесності, об'єктивності та повної конфіденційності.