Продовження випробувального терміну

Питання: Підкажіть, будь ласка, як правильно порахувати дні, на які продовжується випробувальний термін у зв'язку з перебуванням працівника на лікарняному. З лікарняного береться лише кількість робочих днів і таку саму кількість саме робочих продовжується? Чи можна десь прочитати, а то як так і знайшла. Однак знайшла на вашому сайті приклад наказу, за що вам щиро вдячна.
Відповідь:

У ч. 3 ст. 27 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 року (із змінами та доповненнями) зазначається, що якщо працівник в період випробування був відсутній на роботі у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю або з інших поважних причин, строк випробування може бути продовжено на відповідну кількість днів, протягом яких він був відсутній. Із вказаного положення вбачається, що строк випробування продовжується на кількість днів, протягом яких працівник був відсутній на роботі з поважних причин, тобто відсутній саме у робочі дні в робочий час. Отже, до уваги в цьому випадку береться саме кількість робочих днів для продовження строку випробування.

 

Примітка: відповідь станом на 24 липня 2011 року, підготував Володимир Кістяник.