Довідка про доходи підприємця

Питання: Добрый день! Скажите, пожалуйста, как сейчас можно оформить субсидию частному предпринимателю, если мы отчет сдаем за год, а справку требуют о доходах за 6 месяцев?
Відповідь:

Відповідно до пункту 16.1.3. статті 16 чинного Податкового кодексу України (ПКУ) платник податків зобов’язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів. Пункт 33.3. статті 33 ПКУ базовий податковий (звітний) період - період, за який платник податків зобов’язаний здійснювати розрахунки податків, подавати податкові декларації (звіти, розрахунки) та сплачувати до бюджету суми податків та зборів, крім випадків, передбачених цим Кодексом, коли контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму податкового зобов’язання платника податку.

Звітними (податковими) періодами для підприємця є квартал та рік. Податковий орган може видати довідку про доходи на підставі інформації, зазначеної у декларації або звіті фізичної особи – підприємця.

Довідка надається на підставі звернення платника податків до податкового органу із запитом про отримані доходи за той податковий період, який підприємцю потрібен.

Відповідно до п. 15 Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян в органах державної податкової служби, затвердженої наказом ДПА України від 18.06.2008  № 395 звернення розглядаються і вирішуються у строк  не  більше одного місяця від дня їх надходження, ураховуючи вихідні, святкові та неробочі дні,  а ті,  які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно,  але  не пізніше п'ятнадцяти календарних днів від дня їх отримання.

 

Примітка: відповідь станом на 05 жовтня 2011 року, підготувала  Наталія Белічук.