Соціальне забезпечення

Питання №210
Питання: Добрый день! Скажите, пожалуйста, как сейчас можно оформить субсидию частному предпринимателю, если мы отчет сдаем за год, а справку требуют о доходах за 6 месяцев?
Відповідь: Відповідно до пункту 16.1.3. статті 16 чинного Податкового кодексу України (ПКУ) платник податків зобов’язаний ... Читати повністю
Питання №139
Питання: При оформлении помощи при рождении второго ребёнка требуют справку о составе семьи. С пост. 1751 (Особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад сім'ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги). Предоставленную справку о составе семьи, выписанную в строевой части Университета, где я прохожу службу, эта организация не принимает. Законные требования? Ведь в постановлении конкретная форма справки не указывается.
Відповідь: В постанові  Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати ... Читати повністю