Реєстрація юридичних осіб та підприємців

Питання №205
Питання: Які потрібні документи для реєстрації клубу для надання послуг та навчання дайвінгу?
Відповідь: Для провадження вказаної діяльності ви можете зареєструватись як фізична особа-підприємець або ж створити юридичну ... Читати повністю
Питання №203
Питання: Підкажіть, будь-ласка, якщо до статуту вноситься одна незначна поправка, чи потрібно її реєструвати? Чи є нормативно-правовий акт, який регулює, у яких випадках потрібно проводити таку реєстрацію? Дякую.
Відповідь: Відповідно до п. 3 ст. 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» ... Читати повністю
Питання №171
Питання: Підкажіть, будь-ласка, як написати документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів на приватне підприємство, коли є один засновник? дякую.
Відповідь: Відповідно до статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" ... Читати повністю
Питання №170
Питання: Доброго дня! Ми хочемо повністю змінити всі пункти статуту, тобто повністю переписати статут. Підкажіть будь-ласка, як це оформити (писати що кожен розділ, пункт міняємо з такого на такий-то?) і чи можна так все міняти?
Відповідь: На Ваше запитання є наступний вихід - Ви викладаєте статут у новій редакції (на титульній сторінці так і зазначаєте ... Читати повністю
Питання №150
Питання: Регламентируется ли какими-либо нормативными актами, кроме Закона "О хозяйственных обществах", форма протокола собрания участников ООО? В частности: 1. действительно ли директор ООО (один из участников) не может председательствовать на собрании? 2. обязательно ли в протоколе, кроме списка присутствующих, указывать суммарную долю их голосов, которая может быть легко определена по уставу ООО?
Відповідь: Вимоги щодо документів юридичних осіб регламентуються вказаним Вами Законом України «Про господарські товариства» ... Читати повністю
Питання №106
Питання: Чи потрібно, перед тим, як здавати в органи державної реєстрації, на 2 екземплярах змін до статуту приватного підприємства засвідчувати підпис засновника у нотаріуса.
Відповідь: Підпис засновника обов'язково повинен бути засвідчений у нотаріуса. Відповідно до частини 5 статті 8 Закону України ... Читати повністю