З Днем юриста!

Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року в Україні установлено професійне свято – День юриста, яке відзначають щорічно 8 жовтня.

 

Усіх колег, представників юридичної професії, студентів-юристів, науковців, викладачів, клієнтів та усіх тих, хто цікавиться питаннями юриспруденції, щиро вітаємо з Днем юриста.

Професія юриста – не лише робота; для багатьох – це улюблена справа всього життя, яка робить людину щасливою. Сьогодні, як ми спостерігаємо, немає недостачі у юристах, однак не всі дипломовані спеціалісти можуть знайти себе у професії, знайти своє місце у різноманітті сфер практики, не відчуваючи покликання саме до такої роботи. Як писав Григорій Сковорода, «Ніхто не пожне мiцної слави від будь-якого покликання, якщо працю за цим покликанням не вважатиме за найсолодшу, більшу вiд самої слави втiху».

Робота у сфері юриспруденції – це постійна робота над собою, це робота творча, і разом з тим логічна і послідовна; це любов насамперед до людей, а не до прибутку; це вірність професійній етиці та нормам моралі.

 

Нехай усім юристам, які присвятили своє життя роботі на ниві права, праця приносить лише задоволення, гідне визнання їх старань та зусиль, а також гідну винагороду.

 

З Днем юриста!