Зразок листа про поновлення договору оренди землі

Зразок листа про поновлення

договору оренди землі*

 

_________________________________________

(П.І.Б. / назва орендодавця)

_________________________________________

(місце проживання / місцезнаходження)

_________________________________________

(П.І.Б. / назва орендаря)

_________________________________________

(місце проживання / місцезнаходження)

 

 

 

 

            П. 4 договору оренди землі від 25 березня 2009 р., укладеним між мною та орендодавцем, передбачено, що після закінчення строку договору оренди я маю переважне право поновлення його на новий строк, попередивши орендодавця про цей намір письмово не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору.

            Відповідно до статті 33 Закону України «Про оренду землі», після закінчення строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов'язки відповідно до умов договору, має за інших рівних умов переважне право на поновлення договору. У разі поновлення договору оренди землі на новий строк його умови можуть бути змінені за згодою сторін.

            Відповідно до положень вказаного договору та відповідно до законодавства я маю переважне право та намір поновити договір оренди землі від 25 березня 2009 р. на той самий строк і на тих же умовах.

 

            Керуючись статтею 33 Закону України «Про оренду землі»,

 

ПРОШУ:

 

поновити договір оренди землі від 25 березня 2009 р. по вул. ___________ у м. Чернівці площею 0,1095 га на на той самий строк і на тих же умовах.

 

 

 

«___» _______ 2010 р.                                                                    Підпис орендаря

 

 

* Звертаємо увагу на те, що цей зразок розміщений для ознайомлення, текст листа та конкретні дані можуть мінятись залежно від обставин справи.