Клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції (адміністративне судочинство)

Львівський апеляційний адміністративний суд

79005, м. Львів, вул. Саксаганського, 13

 

Скаржник:

ПІБ,

який проживає за адресою:

___________________________________________

тел. _______________________________________

електронна пошта: __________________________

 

Особи, які беруть участь у справі:

ПІБ

___________________________________________

___________________________________________

 

КЛОПОТАННЯ

 

_____ серпня 2014 року о 12.00 год. в Львівському апеляційному адміністративному суді відбудеться судове засідання з розгляду справи за апеляційною скаргою __________________________________________________ (ПІБ/найменування сторони, процесуальний статус), який мешкає (зареєстрований) за адресою: _______________________________.

 

Керуючись статтею 122Кодексу адміністративного судочинства України, прошу забезпечити мою участь у вказаному судовому засіданні в режимі відеоконференції  в _____________________________________________ (найменування суду, в якому необхідно забезпечити проведення відеоконференції), що знаходиться за адресою: _________________.

З метою своєчасного забезпечення проведення відеоконференції, уникнення будь-яких затримок внаслідок поштового пересилання, прошу копію ухвали про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції також надіслати на мою електронну пошту _______________________.

 

 

 

_______ серпня 2014 р.                                                                              Підпис

 

 

Примітка: зразок документу станом на 14 серпня 2014 р. Зразок клопотання надано виключно для ознайомлення. У кожній конкретній ситуації обставини справи можуть відрізнятись, а тому використовувати наведений зразок слід з огляду на такі обставини.